0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YFRAUTO Внатрешни работи Покрие Decals за 2018 2019 2020 2021 2022 Хонда Граѓански Додатоци 10 Генералот Граѓански Блескавата Аудио Звучници Прстен Опфаќа Кристал Метал 2 ПАРЧИЊА

YFRAUTO Внатрешни работи Покрие Decals за 2018 2019 2020 2021 2022 Хонда Граѓански Додатоци 10 Генералот Граѓански

DEN 381.60
Това е достапна

Износот

Користи фен за коса да се загрее на лепило поддршка.Самолепливи ИНСТАЛАЦИЈА : сјајна Хонда Граѓански налепници доаѓаат со самолепливи, и една дополнителна лента во пакет во случај да ви треба ,супер лесно да се инсталира. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : 30 дена бесплатен да се вратат & 365 дена слободни да имате замена со нашите светкавиот хонда граѓански додатоци за жени и мажи, бидете сигурни дека сте 100% задоволни со YFRAUTO, подобар квалитет, подобра услуга, купи со доверба. 30 дена да се вратат по приемот на стоката, Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми со производот, ве молиме кажете ни ако ние може да го реши тоа, ако ние не може да се, можете да го имате за враќање на средствата.ПЕНЛИВИ & СТИЛСКИ, во внатрешноста decals за вашиот Хонда Граѓански направи автомобил повеќе убави и луксузен изглед.Совети : За подобро да се држи, можете да го користите фен за коса да се загрее на селотејп пред инсталиран. Отстранете ја заштитната фолија во прилог на дното на производот.ПРЕМИУМ ЦИНК МЕТАЛ+КРИСТАЛ : 100% сосема нов со кристално кристал за 10 генералот граѓански додатоци, совршено се вклопува.YFRAUTO ГАРАНЦИЈА 1. Чистење на страницата на вашиот центар конзола табла. 365 дена да има замена, Ако производите има било какви проблеми во 365days по примена, ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите детали за производот, ние ќе ги реши проблемите во 24hours и може да имаат слободна замена.ПОДОБАР КВАЛИТЕТ, ПОДОБРА УСЛУГА YFRAUTO е посветена на обезбедување на секој клиент со подобар квалитет и подобра услуга.СПЕЦИФИЧНИ за 10 Хонда Граѓански : Само одговара за ( 2016 - 2022 ) Хонда Граѓански додатоци , ( 2016 - 2019 ) Хонда Граѓански Купе , ( 2017 - 2022 ) Хонда Граѓански Type R додатоци, ( 2017 - 2022 ) Хонда Граѓански Hatchback додатоци.Пакетот вклучува : 2 BUC Decals за Граѓанско Аудио Звучници Опфаќа 1 парче селотејп КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : 1.ЗАБЕЛЕШКА : како и повеќе како што ЕДНО време и ЕДЕН замена, ако треба да се добие.

За стоката

Слична стока во категоријата