0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ShiSyan 500mA 12V 10мм Electromagnet Електромагнетниот Actuator Линеарно Движење Производи

ShiSyan 500mA 12V 10мм Electromagnet Електромагнетниот Actuator Линеарно Движење Производи

DEN 1130.40
Това е достапна

Износот

Издржливи и практични.Високо квалитетни и трајни производи за употреба.Добар и долг живот.Ефективни.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.Спецификација : Модел : HCNE1-1039 Color : Злато & Green Voltage : 12 VCurrent : 500m AStroke : 10mm Gravitation : 25 NSize : 40*20*25mm Quantity : 1pcs Features : Опсег на примена : 1.Слот машина/една рака bandit2.Монета machine3.Канцеларија equipment Line Печатач/Компјутерска опрема/факс машина/удар-во време clock/photocopier/typewriter/каса/цртеж машина/отворен за пиење machines4.Транспорт equipment Automatic заклучување на вратата/појасот заклучување/авто електромагнетни/механичка паркинг equipment5.Дома appliances Tape рекордер/видео рекордер/тастатура/automatic плетење machine6.Others Packaging машина/манипулатор/земјоделство и сточарство машини/печат equipment Package се Вклучени : 1 x Electromagnet Електромагнетниот Actuator Your 100% задоволство е нашата крајна цел е,ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас!.

За стоката

Model:
HCNE1-1039
Color:
Gold & Green
Voltage:
12V
Current:
500mA
Stroke:
10mm
Gravitation:
25N
Size:
40*20*25mm
Quantity:
1pcs
Features:
Range of application:
1.Slot machine/one-arm bandit :
2.Coin machine :
3.Office equipment :
Line Printer/Computer equipment/fax machine/punch-in time clock/photocopier/typewriter/cash register/drawing machine/open drinking machines :
4.Transporting equipment :
Automatic door lock/safety belt lock/auto electromagnetic/mechanical parking equipment :
5.Home appliances :
Tape recorder/video recorder/keyboard/automatic knitting machine :
6.Others :
Packaging machine/manipulator/farming and stockbreeding machinery/stamping equipment :
Package Included:
1 x Electromagnet Solenoid Actuator :
Your 100% satisfaction is our final goal,if you have any problem,please feel free to contact us! :

Слична стока во категоријата