0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SMQHH Тоалет Четка Комбинација Поставите Бања Складирање Интегрирани Ѓубре Може да Тоалет Четка Поставите Бања Јазот Ѓубре Може да Чистење со Четка Погоден за Бања С

SMQHH Тоалет Четка Комбинација Поставите Бања Складирање Интегрирани Ѓубре Може да Тоалет Четка Поставите Бања

DEN 1639.20
Това е достапна

Износот

Удобно Долго се справи со дизајниран со ергономски облик.Не се лизга долга рачка го прават тоа полесно да се справи и намалување на чистење на време.Едно-копче копче за дизајн, чиста и хигиенски исправна.Рационално користење на мали простори, не заземаат простор.Мулти-цел корпата за ѓубре со скриени тоалет четка дизајн.Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Име на производ : Тоалет четка со ѓубре can Applicable места : бања тоалети, итн.Боја : бела Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми во текот на трансакцијата или употреба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот со вас.Ако ви требаат повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница да се избере.

За стоката

Слична стока во категоријата