0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZENN.ТИ Нордиските Стил Железо Кожа Складирање Послужавник за Накит Телефон Повикување Монета Десктоп Рек Оркестарот,Црвено-Кафена Кожа Копче за Багажник

ZENN.ТИ Нордиските Стил Железо Кожа Складирање Послужавник за Накит Телефон Повикување Монета Десктоп Рек Оркестарот,Црвено-Кафена

DEN 1713.60
Това е достапна

Износот

ПРИМЕНА : Едноставен, атмосферски и роман, истакнувајќи повик атмосфера.ПРЕДНОСТ : Совршен за уредно организирање на вашиот накит, парфеми шишиња, копчиња, козметика.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Широко се користат за трпезариска маса, кујна, купатило суета, countertop и на други места.МАТЕРИЈАЛ : Железо,Кожа.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Најдобар квалитет.Нашиот Бренд е посветен да го обезбеди високо стандардни производи,имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка,ако имате производи квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас.Едноставно, атмосферски и роман, истакнувајќи повик атмосфера.Совршен за уредно организирање на вашиот накит, парфеми шишиња, копчиња, козметика.Широко се користи за трпезариска маса, кујна, купатило суета, countertop и на други места.Погоден за Денот на Вљубените, Годишнина, Роденден на Божиќ или на Денот на Мајката.Карактеристики : Материјал : Железо, Кожа Големина : прибл.21.2x12.4x5cm/8.35x4.88x1.97in Факултативна Бои : Црвена Кафеава, Сина, Розова Количина : 1 Компјутер Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Послужавник.

За стоката

Слична стока во категоријата