0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MUNGO 2081425 СДС-Плус 3-Машина Џет Песна Triplo Вежба Малку, Сива, 14 х 310 mm

MUNGO 2081425 СДС-Плус 3-Машина Џет Песна Triplo Вежба Малку, Сива, 14 х 310 mm

DEN 816.72
Това е достапна

Износот

Производителот гаранција може да не се применува.Чекан за дупчење.Сигурен - Долг Живот - Стабилна.Monobloc совет со 3 сечење на рабови за дупчење во сите типови на бетон.Без притискање со засилување хитови.Вежба дупки погоден за приклучоци и заштита во текот на животот на вежба малку. - Чекан дупчење. - Сигурен - Долг Живот - Стабилна. - Monobloc совет со 3 сечење на рабови за дупчење во сите типови на бетон. - Нема притискање со засилување хитови. - Вежба дупки погоден за приклучоци и заштита во текот на животот на вежба малку. - 3 симултани контакт точки обезбеди постојано висока дупчење перформанси. - Само-centring совет дава повисока вежба прецизност. - Од 135° агол карбид совет постигнува чист и совршен дупки без пукање на бетон. - Плоштадот flute забрзува прашина екстракција и ја подобрува вежба малку живот. - Голема трајност дури и во најтешките материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата