0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
iMagniphy Моќна лупа со Светло - Постар Граѓанин Подароци - 5X & 10X Рачни лупа со 2 Заменлив Леќи - Запалени Зголемувачот за Постарите со Макуларна Дегенерација

iMagniphy Моќна лупа со Светло - Постар Граѓанин Подароци - 5X & 10X Рачни лупа со 2 Заменлив Леќи - Запалени Зголемувачот

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Опуштете се, Тоа е да се Загрози-Доказ - Не треба да се грижи дури и ако сте несмасна.Тоа е одлично за читање на мали печатење на сини картони, етикети, утрински весник, и други документи.i Magniphy Ветување - Во i Magniphy, вашата шопинг искуство е важно за нас.Деца кои сакаат да се откријат нови нешта сигурно ќе го сакаат овој кул gadget.Со едноставен зафат ергономски рачка, нашите рачни лупа не е тешко да се справи! (Забелешка : 3 ААА батерии не inlcuded).Ако вашиот запалени лупа не се изврши како што се очекува, се вратат за 100% наплата на вашиот куповната цена или контактирајте со нас на i Magniphy за непосредна и забрзан замена.Сега, можете да направите повеќе сакаат да читаат книги, решавање на загатки, и крос-бод!.Дури и ако можете да го искористите за неколку часа, да добива грчеви е еден помалку нешто да се грижите за.Високо-моќ уште енергетски ефикасни, тие може да даде над 50.Ние се обезбеди лесно се враќа, брз надоместоци и ограничена гаранција за вашиот задоволство.Вие сигурно може да не одат во ред со оваа прекрасна рачно лупа со светлината!.Само користење на нашата едноставна леќа ослободување систем.Со 2 заменлив леќи, можете лесно да ги промените зголемување поставката што треба да одговараат на секоја задача.5-инчен леќи кои magnifies 5 X и 2-инчен леќи кои може да се величаат до 10 X.Оваа рачни високо-моќ зголемување уред доаѓа со 3.Се погледне за мали нешта во области кои не се добро осветлена, увид накит предмети, и да уживаат во добар ол' paperbacks!.i Magniphy е моќна лупа со светлината има 2 вграден LED светла.Сигурни да го Фати Сите Очи - Иако ова може да биде совршен подарок за стари лица со влошување на видот, таму е дефинитивно повеќе да i Magniphy Запалени лупа од исполнува окото.Светло До Вашиот Живот - Не дозволувајте вашата визија да ве остави во мрак.Нашите задоволството на клиентите е нашиот #1 приоритет! *Услови Може да се Применат.Најдобри Постар Граѓанин Подароци - i Magniphy Запалени лупа е рачни лупа со светла и 2 заменлив леќи, совршен за ден-за-ден активности за стареење на видот.

За стоката

Слична стока во категоријата