0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Rinbers Лаптоп со LCD Лево Десно L/R Зглоб Заградата Сет за Acer Chromebook C740

Rinbers Лаптоп со LCD Лево Десно L/R Зглоб Заградата Сет за Acer Chromebook C740

DEN 687.36
Това е достапна

Износот

Сосема Нов, Степен На Квалитет, Вистински Дел.Само Одговара за Acer Chromebook C740, НЕ Одговара за C720 C720 P или Други Модели.Внимание : Тоа е Само Замена Дел, НЕ е Целосно Лаптоп.Ве молам, Инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете. 30 Дена Гаранција,Нема Човек-Направени Нула или Оштетат Кога се Враќаат.Лаптоп со LCD Лево Десно L/R Зглоб Заградата Сет за Acer Chromebook C740.

За стоката

Слична стока во категоријата