0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Pampers Бебе Суви Пелени, Големина 3, 180-Count

Pampers Бебе Суви Пелени, Големина 3, 180-Count

DEN 1052.88
Това е достапна

Износот

Голем пелена за бебиња од 0 до 48 месеци стара.Бебе-Сува кој Гасеница-Flex Pampers има специјално дизајнирани производи за вас и вашето расте дете.Pampers Бебе-Сува, со Гасеница-Flex, се проширува и договори со вашето дете.Со Бебе-Суви пелени, обидете се Pampers Брише!Pampers Брише обезбеди почиста, повеќе од освежување искуство!Pampers нуди полн спектар на брише врз основа на вашето бебе посебни потреби.Обидете се нашата Кожа Благотворно Влага Брише кои помагаат да се надополнува на влага во бебешка кожа или нашиот Лаванда Брише кои помагаат да се смири бебето, со пријатна Лаванда мирис.За избрише што може да се чисти нежно како бебе е алишта, проверете Бебе Свежи Брише.Pampers Бебе Сув карактеристики Сусам Улица® знаци кои се рефлектираат на вашето бебе е големина, возраст, како и активности.Секоја слика е внимателно да се смета за задоволство на вашето дете и да ви помогне да се поврзете со вашето бебе во текот на пелена промени.Сусам Работилница ®, Сусам Улица ® и поврзаните ликови, трговски марки и дизајн елементи се во сопственост и лиценциран со Сусам Работилница. © 2007 Сусам Работилница.Сите Права Се Задржани.

За стоката

Слична стока во категоријата