0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wagg'mmms Куче Бисквити Со Пилешко 400 g (Пакување од 5)

Wagg'mmms Куче Бисквити Со Пилешко 400 g (Пакување од 5)

DEN 155.76
Това е достапна

Износот

Крцкава, вкусна, коска во облик на бисквит третира без вештачки бои на вкусови.Без додаден шеќер.Со додадени витамини а & е да им помогне на поддршка на здрав имунолошки систем.Со додадени квасец да им помогне на поддршка на здрава варењето на храната.Корисна големина, идеален за преземање на walkies.

За стоката

Слична стока во категоријата