0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ГФС Хемикалии 51491 Молибден Sulfide, 98% Есеј, 250g

ГФС Хемикалии 51491 Молибден Sulfide, 98% Есеј, 250g

DEN 2654.16
Това е достапна

Износот

Есеј 98%.Типичен средна големина на честички е околу 30 microns. 250g големина.Во текот на индустријата, што се признаваат како "проблем solvers" во областа на неорганска хемија.Ние снабдување со големо количество на неоргански производи од мулти-килограми за тон многу, со посебен акцент на количините од една до десет метрички тони.За скала-up проекти ние може да обезбеди многу материјали до 100 метрички тони преку ефикасна серија на производство.Користење на нашата докажана технологија за да го прилагодите вашиот производ, ние создаваме клиент-специфичен објект броеви да се насочат и заштита на вашиот процес.Нашите формализиран и повторливи ISO производство гарантира дека ќе добиете исти точно материјал во секое време.

За стоката

Слична стока во категоријата