0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Hifot Новороденче Белезници Нема Нула Белезници 3 Пар, Бебе Дете Момчиња Девојчиња Прилагодливи Анти Нула Памучни Ракавици Белезници Бебе Нега

Hifot Новороденче Белезници Нема Нула Белезници 3 Пар, Бебе Дете Момчиња Девојчиња Прилагодливи Анти Нула Памучни

DEN 155.76
Това е достапна

Износот

Материјал : Нашата унисекс нула белезници се направени од 100% памук, заштити бебето од само гребење, многу мека, еко-пријателски, не-токсични и безбедно.Три Стилови : Јас ?мама и јас ?папата стил, имајте стил, жаби стил, или дише мрежа на три бои, стил, една од овие слатки и убави ракавици се полни.Прилагодлив : Elasticated нула белезници можат да бидат прилагодливи лесно според големината на вашето бебе е зглоб, што може да направи вашето бебе да се чувствува удобно.Бои : Секоја опција содржи три бои, сина, зелена и жолта, можете да се облекуваат вашето бебе се прилагодува на вашето бебе е параметри.Функција : не нула белезници може ефикасно да се заштити бебињата лицето и рацете од гребење или повреда, и да ги задржи нивните мали раце убаво и топло.

За стоката

Слична стока во категоријата