0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
kjhgk Природни Лен Возрасни Dustproof Лице Здравје Shield Windproof Лице Bandanas за Активности на Отворено Бела

kjhgk Природни Лен Возрасни Dustproof Лице Здравје Shield Windproof Лице Bandanas за Активности на Отворено Бела

DEN 95.76
Това е достапна

Износот

☀2-Ply ткаенина и еластична уво циклуси.Ткаенината е помек и поудобно да се носат од други лошо напишан материјали. ☀Се задржи ни од прашина и останете здрави, еколошки, меки, удобни. ☀Најдобар придружник на отворено.На сите-во-едно ултра-лесен дизајн го прави побезбеден отворено. ☀Тоа може да се мијат и се користи, и се одлични за користење кога чистење, патуваат во прашливи области или како слатки додатоци. ☀Широка примена : погоден , како што риболов, велосипедизам, пешачење, кампување, мотоциклизам, лов, јога,Патување, и други видови на спорт, лесно да се носат.Спецификација : Прилики : секоја прилика Сезона : четири сезони Материјал : Лен Применливи предмети : Adult Package Содржина : 1 PC Shield.

За стоката

Слична стока во категоријата