0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KEEPREAL Мачка Куче Лавра Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Влажна Облека, Toiletries, Pac

KEEPREAL Мачка Куче Лавра Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.9", може да се одржи на 2-3 пелени. ✅ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Пак внатре-надвор да се мијат.Овие влажни кеси се обновливи.❤TPU дише и водоотпорен мембрана ефикасно да се заштити вашето бебе.Голем мокра торба е еднократно и е двојно обложени (внатрешни и надворешни), додека мала мокра торба е погоден за сѐ и сешто, како долна облека и toiletries.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.8", држи до 8 пелени.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.2",Мала торба : L5.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Пак внатре-надвор да се мијат.Површината на мокра торба е отпечатена со модерни модели, и око-фаќање на дизајн те прави единствена.Лесно да се clean Our ткаенина е wipeable и машина перат.7"; мала тежина, лесно да се носат.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.❤Разноврсна употреба, исто така може да се користи за чување на toiletries складирање торба, козметички торба, салфетка крпа, итн.✅ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11.Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.Совршен за надворешна употреба или за патување.

За стоката

Слична стока во категоријата