0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DropShip Виси Ѓубре Ѓубре Вратата на Плакарот со Рек Кујна Складирање на Ѓубрето Кеса Ѓубре Може да Носителот на Кујната Кабинет Ѓубре Rack (Боја : Зелена)

DropShip Виси Ѓубре Ѓубре Вратата на Плакарот со Рек Кујна Складирање на Ѓубрето Кеса Ѓубре Може да Носителот на

DEN 1339.20
Това е достапна

Износот

Тоа се однесува на многу места, може да се закачи на вратата, кабинет вратата,фиока вратата, или активности на отворено како на скара,креативна и практична, заштеда на простор, да ги задржи на кујната место чисто и уредно.Секој ден ние консумираме многу пластични кеси, можеби и ние се добие од супермаркет,од некој пријател, или некаде, толку многу пластични кеси имаат огромно влијание врз околината, она што можеме да го направиме е да ја употребата на пластични кеси помалку, обновливи пластика.Одлично за кујни, перење соби, помошни простории, pantries, и бањи.Ѓубре Bags Description : Тоа се однесува на многу места, може да се закачи на вратата, кабинет вратата,фиока вратата, или активности на отворено како на скара,креативна и практична, заштеда на простор, да ги задржи на кујната место чисто и уредно.Секој ден ние консумираме многу пластични кеси, можеби и ние се добие од супермаркет,од некој пријател, или некаде, толку многу пластични кеси имаат огромно влијание врз околината, она што можеме да го направиме е да ја употребата на пластични кеси помалку, обновливи пластика.Одлично за кујни, перење соби, помошни простории, pantries, и bathrooms Specification : Боја : зелена,розова,беж,blue Material : PPSize : 18.5*14*4.5 cm Specifications : Лесно да се use Saving простор, да ги задржи на кујната место чисто и уредно.Одлично за кујни, перење соби, помошни простории, pantries, и bathrooms Package се Вклучени : 1 x Ѓубре Торба Држачот.

За стоката

Color:
green,pink,beige,blue
Material:
PP
Size:
18.5*14*4.5cm
Specifications:
Easy to use :
Saving space, keep the kitchen place clean and tidy. :
Great for kitchens, laundry rooms, utility rooms, pantries, and bathrooms :
Package Included:
1 x Garbage Bag Holder :

Слична стока во категоријата