0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мачка Отпадоци Кутија Целосно Ограден Анти-Јавните Мачка Тоалет Deodorant Милениче Чистење Материјали Анти-мачка Ѓубре

Мачка Отпадоци Кутија Целосно Ограден Анти-Јавните Мачка Тоалет Deodorant Милениче Чистење Материјали Анти-мачка

DEN 1468.80
Това е достапна

Износот

Со активниот јаглен филтер памук (заменливи), ефикасно спречување на ширење на непријатна миризба.За мачка отпадоци кутии со пепелниците и лажици, само повлечете ја фиоката за средства за чистење.Голем отпадоци кутија користи високо-квалитетни PP материјал за да се осигура безбедноста на домашни миленици.Двонасочна вратата дизајн, со еден пресврт, мачиња може да оди во и надвор, и поголемите може да оди во и надвор.

За стоката

Слична стока во категоријата