0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LLSRTE Ѕид Монтирани Пластични Цвет корпата за Ѓубре Голема Уста Отпад Бин Виси Ѓубре Кантите за Домашна Кујна Канцеларија Кабинет Вратата Пластични корпата за Ѓубре

LLSRTE Ѕид Монтирани Пластични Цвет корпата за Ѓубре Голема Уста Отпад Бин Виси Ѓубре Кантите за Домашна Кујна

DEN 1159.20
Това е достапна

Износот

Ѕидот Монтирани Пластични Цвет корпата за Ѓубре Голема Уста Отпад Бин Виси Ѓубре Кантите за Домашна Кујна Канцеларија Кабинет Вратата пластични корпата за ѓубре со lid100% сосема нов и висок quality Features:Виси дизајн : Ѕид паста виси и врата-монтирани кука,Нема потреба да се наведнувам,фрли ѓубре лесно.Тоа е простор за заштеда на енергија и еколошки ѓубре може.Материјал : Направен од пластични материјали, добра флексибилност, отпорност на абење и оштетување на отпор, издржливи.Голема уста : Голем дијаметар, полесно за вас да се исчисти сите Широка употреба : Висат на врата или на теренот и countertop.може да се користат во кујна, спална соба, бања, автомобил, и каде што е потребно.Без капак : Тоа е без капак дизајн,тоа е практично и корисно.Спецификација:Материјал : Plastic Size : прибл.21.5 X19 X19cm/8.46x7.48x7.48in Optional бои : Црвена/Зелена/Blue Quantity : 1 Pc Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:1x Trash Може да (и други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

За стоката

Слична стока во категоријата