0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Metabo 626211000 СДС-Плус P4P / 6,5x260 мм, Зелена

Metabo 626211000 СДС-Плус P4P / 6,5x260 мм, Зелена

DEN 820.56
Това е достапна

Износот

Производителот гаранција може да не се применува.Поврзувањето на нови, иновативни, интелигентни геометрија со своите бескомпромисната квалитетот на детали обезбедува долг животен век.прецизна вежба дупки и невообичаено тивок работи - дури и на најтешките товари.За професионална употреба во најтешко природни камења, бетон, brickwork.METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на м.

За стоката

Слична стока во категоријата