0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло Изразат Испорака страна на курирската служба DHL со Убави?

Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло

DEN 4725.84
Това е достапна

Износот

Како стил на нафта, се применува и удар сува или оставете да се исуши природно.Клучни состојки : Anagain : Стимулирање на коренот и намалување на губење на косата за да се создаде нов силен коса.Спречување на влага во косата.Хранливи материи за дебели, црни и сјајна коса.Mulberry корен : Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни.Пеперутка грашок цвет : Стимулирање на циркулацијата.✉ Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло.Боја и Keratin терапија-безбедни.Како defrizzer, се применува преку сува насоки за мазна коса.Формулиран со состојки кои се нежна боја и keratin-третирана коса.Третира косата и скалпот од коренот до врвот со преструктуирање на косата стимулација, спречување на иритација на скалпот и подмладителен на косата клетки.За сува и оштетена коса, се користи како длабоко климатизација пред-шампон со примена на 3-5 капки за коса, од средината на должината на завршува и се остава на 20 минути.Поставете Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth.Намалување на првут и иритација на скалпот.Свежа, Органска Алое вера : Додавање на влага косата и скалпот.Го стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели завршува. ✉ Keratinocyte Стимулација Акција.Насока : се Применува 3-5 капки за чистење, крпа суши косата, од средината на должината на завршува, или да го применуваат секојдневно да се исуши скалпот или колку што е потребно.Хигиена на производот за косата и скалпот.

За стоката

Слична стока во категоријата