0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CASETiFY Влијание Случај за iPhone 13 Про Max - Киселина Насмевки Marigold - Јасно Црна

CASETiFY Влијание Случај за iPhone 13 Про Max - Киселина Насмевки Marigold - Јасно Црна

DEN 1560.00
Това е достапна

Износот

Компатибилен со i Phone 13 Про Max Само (6.7" Големина на Екран).Направени од CASETi FY иновативниот, шок-отпорни qìtech 2.0 материјал, оваа i Phone случај доаѓа опремен со влијание-апсорбирање на внатрешниот слој, заштита на телефони од до 6.6 ft капки. 25%+ Крена Специјално Дизајнирани Камера Прстен Држи Вашиот Објектив Безбедно.Компатибилен со Безжичните Полначи.Ние се потпираат на 65% рециклирани материјали да се направи секој случај, и се користи 100% рециклираат пакување за превозот.Секој детал е фино подесени за оптимална заштита, чувствувате отпорност, и ултра-елегантен, ултра-тенок стил.Ние се земе 3-дел пристап кон заштита : Иновативни qìtech 2.0 материјал, го крена камера прстен за заштита на леќите на камерата, и поставените рамки штити екраните кога падна frontward.Плус, страни се флексибилни и backplate е тешко што го прави контрола и одговара идеален за рачен уред.

За стоката

Слична стока во категоријата