0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Brandream Дете Момче 7-Парче Кревет во Кеса Близнак Големина Ourter Простор Галакси Постелнина Памук, Прекривки Покрие чаршаф Сет

Brandream Дете Момче 7-Парче Кревет во Кеса Близнак Големина Ourter Простор Галакси Постелнина Памук, Прекривки

DEN 1166.40
Това е достапна

Износот

БЛИЗНАЦИ ГОЛЕМИНА 7 PC Set - 1 прекривки маска, 1 рамен лист, 1 опремени лист, и 3 стандардна големина перница шамс, 1 појавување фрли перница покрие 18 x 18. ДЛАБОК ЏЕБ ОПРЕМЕНИ ЛИСТ со еластична сите околу 17.5"Х 100% ПАМУК.Мека на допир и Противалергиски за деца нежна кожа.Момчиња омилен простор тема,децата и тинејџерите сакаат тоа.Шарени, но 100% еколошки реактивен боење на кожата,пријателски.Машина за миење во ЛАДНА,нежно циклус,одделно.Суши брзо на ја собори сува ниска.Молиме забележете : оваа е прекривки покрие поставите вклучувајќи 1 прекривки покрие со патент затворање и агол врски, за појавување на кревет листови и 4 перница покрива.Утешителот вметнете потребни не се вклучени.БЛИЗНАЦИ ГОЛЕМИНА 7 PC Set - 1 прекривки маска, 1 рамен лист, 1 опремени лист, и 3 стандардна големина перница шамс, 1 појавување фрли перница покрие 18 x 18. ДЛАБОК ЏЕБ ОПРЕМЕНИ ЛИСТ со еластична сите околу 17.5"Х.

За стоката

Слична стока во категоријата