0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DENG@SH Метал Полица,Кујна Складирање Полица Тенџере Рек Спалната соба Завршувањето на Рек Дневна Соба Организатор Четири-Приказна Голем Простор Продавница Практичн

[email protected] Метал Полица,Кујна Складирање Полица Тенџере Рек Спалната соба Завршувањето на Рек Дневна Соба Организатор

DEN 1538.40
Това е достапна

Износот

Направен од челик, висока температура на боја, водоотпорен, нема рѓа.Зајакнување на поддршка прачка за подобрување на товарот.Нов стил, соодветен за различни прилики, мал простор за дневната соба.Канцеларија десктоп доработка, кујна кандидати, студија, цвет мирување, итн.Густа нето поставени објекти не падне, на четирите агли на панелот се заоблени и мазни, не повреда на раката, безбедно.Четири-слој за складирање, голем капацитет, класифицирани складирање, многу лесен за употреба.Скалило форма, различна висина, големи предмети можат лесно да се организира.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши сите прашања поврзани со производот во навремено.Ова е разноврсна складирање рек дека може да се користи во секоја соба, кујна, бања, спална соба, патио, тераса, сите во домот.Име на производ : Четири-ниво за складирање rack (зачекори)Материјал : steel Size : 35 × 35 × 147cm, 60 × 35 × 147cm Color : црна, white Style : stepped Due на светлина и прикажување на проблеми, ќе има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Ние само го продаде полиците, други предмети на сликата снимање реквизити, ви благодарам.1-2 дена за испорака, 15-25 дена пристигнување. 30 дена гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги реши сите проблеми поврзани со производот во времето.

За стоката

Слична стока во категоријата