0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LTGJJ Guardabarros universales став ABS Пластика Mudflaps Автомобил Fenders Mudguards Кал-Клапи Одговара за БМВ Х5 М Спорт 2019 G05 Guardabarros delantero де coche

LTGJJ Guardabarros universales став ABS Пластика Mudflaps Автомобил Fenders Mudguards Кал-Клапи Одговара за БМВ

DEN 2313.60
Това е достапна

Износот

Conjuntos де aletas divisorias delanteras universales.Hecho de fibra де carbono де grado automotriz, не es fácil де romper y uso де duradero.Еластичноста е голем, виткање е отпорни на замрзнување, на напукнување не е лесно, и стареењето е анти-стареењето.Нашите fenders се силни во еластичност, носат-отпорни, и анти-судир, и лесно не се деформирани.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие слоевита.Обичај се вклопува автомобил поздравниот чувари заштита на боја, убави и лесно да се чисти.Fijación де tornillo estable, fácil де instalar en coches.На través де pruebas rigurosas став asegurarse де que cumple един лос requisitos де segurida Name : Автомобил размавта fender Material Тип : домашно МИЛЕНИЧЕ+PPItem Тип : Mudguards Item Тежина : 1.52 kg Item Ширина : 30cm Item Дијаметар : 45cm Item Висина : 16cm Item Должина : 45cm Protect вашето возило од кал, кал, снег, песок и патот сол, etc If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата