0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ГФС Хемикалии 20431 Ceric Оксид, 99.9% Есеј, 500g

ГФС Хемикалии 20431 Ceric Оксид, 99.9% Есеј, 500g

DEN 2673.60
Това е достапна

Износот

500g големина.Направен во сад.Направен во сад.ГФС има долгогодишно искуство во производство и извори на широк спектар на ретка земја почетни материјали што ни го обезбедувачот на избор за вашето производство операции или лабораториска употреба.Иако од областа на Cerium III и Cerium IV, ние ги покрие поголемиот дел од Lanthanide серија од нуди неколку ретки метали кои се движат од ACS reagent одделение преку 99.99+% чистота.ГФС е најдобро познат за производство на највисок квалитет на материјали во 99.9+% метали основа есеј (ultra сува и ултра чиста).

За стоката

Слична стока во категоријата