0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотоцикл Задна Гума Hugger Фендер Назад Mudguard Кал Размавта Поздравниот Guard Покрие Заштитник Одговара за G310GS G310R 2018 2019 G 310GS G 310R Мотоцикл Mudguard

MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотоцикл Задна Гума Hugger Фендер Назад Mudguard Кал Размавта Поздравниот Guard Покрие Заштитник

DEN 696.00
Това е достапна

Износот

Оригиналната стандард, директно го замените стариот или оштетени кратко пред крилата.Без комплицирани процедури, брза инсталација.Заштита на нозете на патниците од водата и воздухот остатоци.Изградена на квалитетна ABS пластика, материјал, лесни, анти-корозија, висока температура отпор.Производ површина е обложена со анти УВ ултравиолетови, така што транспарентен површинскиот слој може да се остане светло како нови.По инсталирањето на оваа mudguard, возачот може да се справи со поројниот дожд, матен патишта и други екстремни возење услови за непречено и опуштено.Мотоцикл фендер ефикасно ја спречува водата и калта од јавните на мотоцикл или rider едноставен за инсталација и употреба Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivation Specification : Име на Производ : Мотоцикл фендер Производ материјал : ABS пластика, со Висок Qualitu Алуминиум Bracket Type : Мотоцикл Fenders Color : Black Material : ABSSize : 35.5x18. 2cm/ 13.9x7.16inch Пакет се Вклучуваат : 1 x Фендер 1 x заградата 1 x поставува на Завртка Kitnote : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0 - 2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

За стоката

Product Name:
Motorcycle fender
Product material:
ABS plastic, High Qualitu Aluminum Bracket
Type:
Motorcycle Fenders
Color:
Black
Material:
ABS
Size:
35.5x18. 2cm/ 13.9x7.16inch
Package Include:
1 x Fender :
1 x bracket :
1 x sets of Screw Kit :
1. Due to manual measurement, please allow an error of 0- 2 cm, thank you. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please forgive me, thank you! :
If you have any questions, please contact us via email, we will contact you within 24 hours :

Слична стока во категоријата