0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Директно Клип во Косата Екстензии за Црни Жени Бразилецот Човечка Коса Екстензии 8Pcs Remy Коса Екстензии Клип во Човечка Коса со 18Clips Двојно Чипка Weft 120g (24inch, Природни ?

Директно Клип во Косата Екстензии за Црни Жени Бразилецот Човечка Коса Екстензии 8Pcs Remy Коса Екстензии Клип

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

【Брза Испорака 2 групи може да пополнат една полна глава, ако ви се допаѓа густа коса можете да нарачате 3 групи.Должина : 18inch, 20inch, 22inch, 24inch на Располагање.Ние обезбедува на клиентите со уникатен и практичен клип во косата екстензии, правење на промени на клиенти повеќе убави и се движат, млада и убава, и стана фокус на толпата.Материјал : 100% Remy Коса Екстензии Клип во Човечката Коса.Квалитетот Weft : Уредни и Чисти weft Двојно Машина Направени од Страна Sewed Клипови Секој Процес е Професионална Најдобрите Производи за Зашеметување Вас!Косата Предност : Клипот во Косата Екстензии Постои Лента Без Лепак, Без да го Оштети Скалпот и Косата, Може да се Вклопуваат Совршено со Вашата Боја на Коса.Тип : Клипот Во Човечка Коса Extensios. Слична боја, со коса и чипка, лесна и невидливи, во потрага повеќе природни 4. Клипот in use 28 мм минимална клипови што е удобно за да инсталирате 2.Можете Лесно да се Применуваат и да ги Отстрани Клип на Косата Екстензии од Себе за да го Промените Фризура за Различни Прилики. Лесно да се земе и исклучување во 5 минути.【Висок Квалитет】Нашите клип во косата екстензии се направени од 100% необработени богородица коса, која може да се вклопуваат совршено со 4б/в коса без cornrows, свила и мазна, жив со највисок еластичност, може да биде зајакната, завиткан, обоена, како свој коса!.Ние, исто така, Добиваат Обичај Коса.Ние сме снабдувач во човечка коса на областите кои имаат повеќе од 10 години од 100% човечка коса фабрика искуство.Рака Sewed три пати weft што е повеќе стабилен, флексибилни.Тежина : 120g.

За стоката

Слична стока во категоријата