0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лупа со Светлина Поправка Алатки за Полнење Headband Зголемувачот со LED Светло 10x/ 15x/ 20x/ 25x за Накит Eyeglass Види Поправка

Лупа со Светлина Поправка Алатки за Полнење Headband Зголемувачот со LED Светло 10x/ 15x/ 20x/ 25x за Накит Eyeglass

DEN 503.76
Това е достапна

Износот

Замена на батеријата Притиснете и задржете го прекинувачот, го поклопецот на батеријата ротира 30° спротивно од стрелките на часовникот на лево, го поклопецот на батеријата ќе се појави надвор од себе.Може да изберете соодветен зголемување на леќата барел според големината на набљудување објект.лупа поправка за полнење 1 x Очила Стојат, 2 x 10 Пати лупа, 2 x 15 Пати лупа, 2 x 20 Пати лупа, 2 х 25 Пати лупа, 1 x Headband, 1 x Прирачник за Корисникот во Кинески и англиски јазик. од мала точка на светло-обоени отпадоци од околу 40°.

За стоката

Item Type:
Magnifying glass
Material:
ABS
Magnifier Specifications:
10 times, 15 times, 20 times, 25 times
LED Light Battery:
3 LR1130 batteries (removable)
Headband:
Replace glasses stand.
Uses:
Suitable for the repair industry of liberation of hands, industrial electronics, laboratories, appraisal of jade, coins, jewelry and jade, porcelain, bronze, stamps, antiques and many other fields.
Package List:
1 x Glasses Stand :
2 x 10 Times Magnifying Glass :
2 x 15 Times Magnifying Glass :
2 x 20 Times Magnifying Glass :
2 x 25 Times Magnifying Glass :
1 x Headband :
1 x User Manual in Chinese and English :

Слична стока во категоријата