0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHIZI Транспарентен Накит Складирање Книга, Накит Складирање Албум со Џебови, Преносни Накит Организатор Складирање Книга за Ѓердани, Белегзии, Обетки(F)

SHIZI Транспарентен Накит Складирање Книга, Накит Складирање Албум со Џебови, Преносни Накит Организатор Складирање

DEN 1574.40
Това е достапна

Износот

ВИСОК КВАЛИТЕТ на НАКИТ СКЛАДИРАЊЕ КНИГА : Транспарентна Накит Складирање Книга и ПВЦ патент торба направени од ПВЦ пластични се посилни, цврсти и издржливи од нормално пластични кеси.Овој мулти-цел чување на книгата го прави вашиот накит лесно да се соберат и да изберат, и ќе можете брзо и јасно изберете накит сакате како претворање на книга.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : пакетот вклучува : 1 патување earring организатор книга, капацитет за складирање има 84/160/288/120 картичка слотови, или 10 дебели ПВЦ zip заклучување кеси, што е доволно за секојдневно користење.Тоа е совршен за да се лизга во вашиот куфер или во текот на ноќта торба ако сакате да се носат кога патувате или престојуваат надвор од дома!.ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТА : Посебна книга дизајн може да се заштити вашиот накит и Чувајте го на чиста и далеку од прашина.Остварување на какви било studs стојат понастрана од обетки на спротивната страна и избегнување на ризик да нула нив.ШИРОКА УПОТРЕБА : Погоден за рачно изработени накит, broaches, привезоци, алки, ѓердани, нараквици, картички, фигури, монета токени, ситните, прстени, earring, кристали, камења, шарм или било какви други мали предмети.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас.Пол : Unisex Material : Resin Color : Transparent Item Тип : Накит Case Package се Вклучени : Само 1 Pcs На Торба Или 10 Pcs На Запечатени Ќеси (1 Pcs На Торба не вклучуваат запечатени ќеси) (не вклучува накит)Стил : Мода Style Size : А, 11.5*20.7 cm, Внатрешна Кеса : 9.1*6.6 cm, Card Slot : 84 Piece Size : Б, 16.3*20cm, Внатрешна Кеса : 9.1*6.6 cm, Card Slot : 160 Piece Size : C, 22.5*29.3 cm, Внатрешна Кеса : 9.1*6.6 cm, Картичка : 288 Piece Size : D : D, 11.2*19.5 cm, Внатрешна Кеса : 9.1*6.6 cm, Card Slot : 120 Piece Size : E, 6*8cm Size : F, 8*12cm Note : 1. Поради различни прилагодувања на екранот, на вистински производ, може да имаат малку боја error2. Големината е рачно мери, постои мала грешка, ве молиме да се разбере.

За стоката

Слична стока во категоријата