0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MAKARTT 500pcs C Крива Помине Совети Јасно Акрилик Гел Лажни Ноктите 10 Големини за Нокти Салони и DIY Помине Уметност

MAKARTT 500pcs C Крива Помине Совети Јасно Акрилик Гел Лажни Ноктите 10 Големини за Нокти Салони и DIY Помине Уметност

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Различни Големина На 500pcs природни лажни ноктите нуди 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прста, што е индивидуално нумерирани 0-9, па тие се лесно да ги пратите на, и практично да се избере соодветна големина која одговара на вашите секој прст.Со почеток во cuticle, притиснете на NO.Можете да ги носи долго или клип нив кратко, или дизајн свој стил и модел со додавање помине уметност украси.33 инчен; БР.Тие се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ/Партии/Костим топката/итн.35 инчен; БР. Се применуваат тенок слој од лепило за нокти; 6.

За стоката

Слична стока во категоријата