0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EXITLUX 2 Пакет Црвени Led Излез Знак со Итни Светла и Батеријата Резерви Управува Напојува Црвено Излез Светла Излезот само Знак-УЛ Наведени 120-277VAC Оган Излез Знаци Осве

EXITLUX 2 Пакет Црвени Led Излез Знак со Итни Светла и Батеријата Резерви Управува Напојува Црвено Излез Светла

DEN 1074.48
Това е достапна

Износот

✅【ПРОФЕСИОНАЛНИ ИТНИ LEDLIGHTING】120 V-277 V AC универзална двојна напон операција,90 V-0 пламен оценка,Букви 6" висина со 3/4" мозочен удар.Вбризгување-украсениот термопластични.Ултра сјајна црвени led диоди.Се изгради во 1.2 V 1000m AH Никел кадмиум батеријата за минимум 90 минути итна операција,Maxium 24 часа за целосно надополнување на времето,0℃-40℃ затворен влажна локација наведени. ✅【НАС СТАНДАРДИ еден солиден, snap-fit, ниска профил крошна со заробеништво завртки е вклучена. ✅【ПРЕД-ПРОДАЖБА &AFETR-ПРОДАЖБА на КЛИЕНТИТЕ ЗЕДНИЦАТА】 Секој објект Доаѓа со 1 месец 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на,ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите назад,прашајте за целосно враќање на средствата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме за слободни да побарате,нашата услуга тим ќе одговори со 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата