0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Шетач 3 во 1 Бебе Шетач Превоз Бебешките Колички, Лесни Свитлива Луксузни Новороденче Pushchair Шетач за Години Патување Шетач, Висок Релјеф Шок Апсорбер Бебешка Ко

Бебе Шетач 3 во 1 Бебе Шетач Превоз Бебешките Колички, Лесни Свитлива Луксузни Новороденче Pushchair Шетач за Години

DEN 11976.00
Това е достапна

Износот

Бебе шетач Шок-апсорбирање на високо пејзаж шетач/мобилни креветчето. ● Згусне и храбар алуминиум легура цевката : Алуминиум материјал, задебелена и задебелена алуминиум рамка. ● Повеќе Практични Функции : исто Така, вклучува преголеми складирање кошница.Голема крошна и пренослив рака бар да се подобри удобноста и да се направи бебе трансфер полесно. ● Елегантни и Разноврсна : Ова полна големина патување шетач нуди 6 погодно начини на употреба.се конвертира лесно да патуваат систем, рамка шетач. ● Прилагодливи шок апсорпција на сигналот : Off-road одделение на четири тркала шок апсорпција систем може да се прилагоди на соодветни шок апсорпција на сигналот во зависност од различните условите на патот, така што шетач ќе бидат стабилни.Бебе шетач Мулти-функција, мулти-цел, едно возило и шест користи, Внатре и надвор од автомобилот, еден автомобил може да се направи за да се задоволат различните потреби на бебињата во разни прилики【спецификација на Производот】Број на лежишта : 10 shafts Weight : 15kg■Количка тип : висок релјеф количка■Кошница ткаенини : коноп■Рамка материјал : алуминиум легура■Цевка со дебелина на ѕид : 1.4 MM■Боја : сива, чоколадо, господин сива, каки, западна каубој■Применливи возраст : На нови студенти 1 месец 2 месеци 3 месеци 4 месеци■Укината големина : 32x60x71cm【Пакет вклучувајќи】1 * Шетач【СОВЕТ】■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, поради различни услови на осветлување, различни прикази и лични причини, вистинскиот објект може да има некои боја отстапување од фотографијата, и конечниот боја е предмет на вистинскиот објект.■За големина на : Пред купување на шетач, ве молиме погледнете го бебето детали и големината на табелата.Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.

За стоката

Слична стока во категоријата