0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Guard Автомобил Додатоци Автомобил Декорација,за Опел Опел Insignia 2009-

NIUASH Автомобил Кал Клапи Фендер Поздравниот Guard Автомобил Додатоци Автомобил Декорација,за Опел Опел Insignia

DEN 1764.00
Това е достапна

Износот

Изработен од ABS пластика.Тоа може да работат безбедно во сите груби средини, носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни, и издржливи.На mudguard штити долниот дел на хармоника од снег, сол, песок, карпи и други остатоци од тркалата.Нашите fenders имаат добра еластичност, отпорност на абразија и отпорност, и не се лесно да се деформира.Проширување и задебелување можат подобро да се покрие депозити.Автомобилот поздравниот guard е прилагодено за инсталација и боја заштита, убава и Лесно да се чисти.Професионална изработка, производство ги исполнува строгите производство стандарди, исклучителна изработка, може совршено да се вклопи во вашиот модел.Инсталацијата на оригиналот, на автомобил дупка нема да предизвика оштетување на автомобилот тело.Според оригиналните автомобил на податоци дизајн, автомобилот е посветен, строго конзистентни и совршено се вклопуваат, и не влијае на отворање и затворање на вратата. 100% сосема нов и висок quality Material : ABS пластика-Фитнес : Применливи за Опел "Опел" Insignia 2009-2016 mudguard (не е применливо за да ГШ)Компатибилност е за повикување само.Пред купување, ве молиме да се споредува со оригиналната верзија!Боја : Black Packing вклучува : 4 парчиња/set (2 предни + 2 задни)Инсталација Забелешки : 1. Заострување на оригиналниот автомобил завртки на дното на количка со wrench2. Ги собереш на mudguard, позиција добро, и да ја инсталирате screws3. Инсталирање на шрафовите во соодветните дупки на mudguard.4. Останатите монтажа дупки може да се installed Note : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.LWD.

За стоката

Слична стока во категоријата