0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MEIYIN Нерѓосувачки Челик Површина Мини Ѓубре Табела Отпад Ѓубре Може со Замав Капак Покритие за Кујна Канцеларија

MEIYIN Нерѓосувачки Челик Површина Мини Ѓубре Табела Отпад Ѓубре Може со Замав Капак Покритие за Кујна Канцеларија

DEN 737.76
Това е достапна

Износот

➽ 1.Ова е од не ' рѓосувачки челик ѓубре со замав капак. ➽ 2.На капа-тип на капа е лесен за употреба и капа може да се отстрани за отстранување на отпадот. ➽ 3.Ѓубре може да е многу соодветно да содржат мали парчиња ѓубре, како што се хартија слама, чај кеси, школки и други мали ѓубре. ➽ 4.Дијаметар : стан.12cm/4.72 во ; вкупна Висина : стан.13.3 cm/5.24 во. ➽ 5.Погоден за countertop, канцеларија, хотел, дневна соба и така натаму.Биро Ѓубре само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок quality Features : Ова е од не ' рѓосувачки челик ѓубре со замав капак.На капа-тип на капа е лесен за употреба и капа може да се отстрани за отстранување на отпадот.Ѓубре може да е многу соодветно да содржат мали парчиња ѓубре, како што се хартија слама, чај кеси, школки и други мали ѓубре.Погоден за countertop, канцеларија, хотел, дневна соба и така натаму.Биро Ѓубре само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Тип : Мини Ѓубре Can Material : Нерѓосувачки Steel Diameter : стан.12cm/4.72 in Overall Висина : стан.13.3 cm/5.24 in Color : Silver Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Биро Ѓубре.

За стоката

Слична стока во категоријата