0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло Изразат Испорака страна на курирската служба DHL со Убави?

Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло

DEN 4725.84
Това е достапна

Износот

Се однесува на мокра коса по shampooing.Keratinocyte Стимулација Акција.Отсуство на неколку минути.Производ Функција.Свежа, Органска Алое вера : Додавање на влага косата и скалпот.Стимулирање на коренот на косата. ❆ Хигиена производ за коса и скалп.Намалување на првут и иритација на скалпот.Поставете Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth.Исплакнете.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Насоки : се Применува на мокра коса и масирајте нежно.Спречување на влага во косата.Намалување на губење на косата.Нема потреба да се измиете.После миење и сушење коса, ќе се применуваат косата тоник на скалпот, веѓа, брада и масирајте нежно.Исплакнете.Клучни состојки : Anagain : Стимулирање на коренот и намалување на губење на косата за да се создаде нов силен коса.Го стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели en.Големина : 200 ml.Хранливи материи за дебели, црни и сјајна коса.Витамин Е : Додавање на влага косата и скалпот. ❆ Поставите десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml.Mulberry корен : Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни. ❆ Поставите Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth.За најдобар резултат, користете со LYOs' шампон, клима уред, и косата тоник.Одложување предвремена побелена коса.Ослободување Чешање на главата и првут. ❆ Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.

За стоката

Слична стока во категоријата