0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JMXAFMY Тоалет Четка Држачот за Ѕид за правилно поставени од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Пластична Кофа Тоалет Четка Носителот Црна, Перфориран Лим Pendant Полици Тоа?

JMXAFMY Тоалет Четка Држачот за Ѕид за правилно поставени од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Пластична Кофа Тоалет

DEN 1111.20
Това е достапна

Износот

Тоа е лесно да се stow и Четка главата е заменлив отпорни,парична Казна спирала го прави да не падне по инсталацијата.Тоа што има внатрешни шупливи суспензија дизајн,квалитетот на водата може да се испарува од страна на горниот и долниот дел завршува,нема вода,и не ќе се направи земјиште расипани.Со 360 степени четка главата,тоалет четка може да се чистат во секој агол, без никаква пречка.На хуманизирано се справи со држење на дизајн ви помогне да се одржи на четка за лесно и цврсто.Тоа може да ви донесе подобро користење на искуство.Аглите се заоблени и интегрирани,и на мат пластика е дебел.Тоа ви обезбеди висок квалитет на домашниот живот.Тип : Тоалет Четка Holders Material : Metal Brush Тип : Трајни Type Holder Завршувањето на : black Customer услугата : 1. Совршен шопинг искуство : Пред ставање на ред, ве молиме прочитајте производот вовед во детали за да се избегнат грешки во ред.По успешното поставување на цел, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2 часа.Секој производ помина квалитет проверка пред да замине фабрика.Ако поради некоја причина не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте ме веднаш.Тоа што сте среќни е наш врвен приоритет!Ако ви треба друга тема производи, добредојдовте продавница.2. Пред ставање на ред, проверете дали вашиот приемот детали се точни.Мора да се има логистички трошоци, бидејќи на ред се соберат информации.3. Поради логистика превозникот, особено за време на сезона, може да има некои грешки во време на испорака, но ние ќе го избере подобар квалитет логистика превозникот и достава до вас, како е можно поскоро.4. Ние имаме свои магацини во повеќето земји / региони во светот.По поставување на цел, ние да изберат да се соберат стоката од еден магацин во близина на вас.Ако најблискиот магацин не е во парк.Ние донесе до вас од други складишта.

За стоката

Слична стока во категоријата