0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Црна Флексибилен Телефон Заштитна TPU Случаи

AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски

DEN 1248.00
Това е достапна

Износот

Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на телефонот се чисти, [Со цел да нема меурчиња, на екранот мора да биде чисто и нема прашина]. [Филм Екран]: заштитна фолија е погоден спречување на експлозија на оригиналот, на екранот на телефонот кога мала несреќа се случува во вашиот телефон. [Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство. [Заштита] : за Nokia C20 Плус заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.Подобра контрола на телефонот.Откине селотејп на калено филм, таа има за цел на врата на екранот, и се вклопуваат тоа удобно, целосно покривање на рамна површина на вашиот телефон.дупка локација и големина се сите многу точни.50 инчи маска + калено стакло, Отворање на мувла во вистинска машина.Пакување информации : ➢➣➤ 1 x нови силикони случај за Nokia C20 Плус ➢➣➤ 2 x нови калено стакло за Nokia C20 Плус ➢➣➤ 2 x Професионални влажно и суво чистење комплет Нашата продавница има 45 дена безусловна врати услуга, ве молиме да бидат сигурни да се купи, добредојдени да се купи!.На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. ➤ за Nokia C20 Плус 6. ➤ Со добра услуга став како оперативен карактеристика, и принципот на мал профит, но брз промет, добредојдени да се купи!Случај : ➤ Боја : Црна , Свежо цвеќе-WM113.[Компатибилен] : за Nokia C20 Плус телефонот случај е целосно компатибилен . ➤ Тенок школка дизајн го прави многу лесен и лесно да се носат. ➤ Материјал : Силикон TPU ➤ На заштитни случај е компатибилна со вашиот мобилен телефон, 100% совршено се вклопуваат, брза и лесна инсталација. ➤ Случај покрие го спречува телефонот од добивање маст, гребнатини, гребнатинки и прашина.Големина, 100% совршено се вклопуваат. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот.

За стоката

Слична стока во категоријата