0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
STOW-ДАЛЕКУ 8.25 x 8.25 x 6 Јасно Пластика Складирање Кутија Со Сини Пластични Врвот се Справи И Latch - MJ3057

STOW-ДАЛЕКУ 8.25 x 8.25 x 6 Јасно Пластика Складирање Кутија Со Сини Пластични Врвот се Справи И Latch - MJ3057

DEN 438.00
Това е достапна

Износот

Целокупната димензии : 8.25 инчи x 8.25 инчи x 6 инчи.Тежи само 12.4 унци - лесен доволно за да патуваат, но цврсти доволно да се одржи на сите ваши елементи.Јасно пластика, за лесно прегледување и организација - знаете што треба и каде што е.Сина пластична рачка за лесно носење & затворач, па садот останува затворен.Одличен за секој вид на простор за чување - beading, изработката, хоби, и многу повеќе!.STOW-ДАЛЕКУ 8.25" x 8.25" x 6" Јасно Пластика Складирање Кутија Со Сини Пластични Врвот се Справи И Latch - MJ3057 Опис на Производот : Ова е многу разноврсна складирање кутија со неограничени можности.Можете да ја продавница за детски играчки, било во куќа или во автомобил.Можете да ги зачувувате шиење или плетење материјали, или други занает резерви.Можете да ги чува сите ваши зачини контејнери во уредни и чисти просторот.Постои многу простор во внатрешноста на оваа кутија за било кој број на идеи може да имате.Нешто што треба да се продавница прашина и нечистотија слободно може да се чуваат во оваа корисна кутија.Можете дури да го користите за вашата прва помош, залихи, или вашето семејство итни комплет.

За стоката

Слична стока во категоријата