0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Премиер-Линија Производи ГД 12254 гаражни врати Кабел Стеги, 1/2 Поцинкуван,(Пакување од 2)

Премиер-Линија Производи ГД 12254 гаражни врати Кабел Стеги, 1/2 Поцинкуван,(Пакување од 2)

DEN 186.96
Това е достапна

Износот

Челик Завртки И Навртки.Се Користи За Да Се Стега За Кабел Циклуси Во Фиксни Позиции.Нормален Циклус Собранието Се Користи 3 Стеги.Можеби Ќе Сакате Да Ги Овие Акции Поврзани Делови : Гд-12149 Преку Гд-12154, Гд-12256, Гд-12257. Опис на производот Ова е гаражни врати Кабел Менгеме.Таа има Челик завртки и навртки; фрлија алуминиум база; се користи за да се стега за кабел циклуси во фиксни позиции; нормален циклус собранието се користи 3 стеги.Можеби ќе сакате да ги овие акции поврзани делови : ГД-12149 преку ГД-12154, ГД-12256, ГД-12257. Од Производителот Ова е гаражни врати Кабел Менгеме.Таа има Челик завртки и навртки; фрлија алуминиум база; се користи за да се стега за кабел циклуси во фиксни позиции; нормален циклус собранието се користи 3 стеги.Можеби ќе сакате да ги овие акции поврзани делови : ГД-12149 преку ГД-12154, ГД-12256, ГД-12257.

За стоката

Слична стока во категоријата