0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деца Бебе Девојка Момче Долг Ракав Писмо За Печатење Sweatshirt Солидна Боја Секојдневен Pullover Блузи

Деца Бебе Девојка Момче Долг Ракав Писмо За Печатење Sweatshirt Солидна Боја Секојдневен Pullover Блузи

DEN 215.28
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Висок Квалитет - pullover sweatshirt е направен од мек памук, лесни и дише, погоден за пролет, есен зима се носат, да ги задржи вашите деца топло и стилски.Дизајн - Долг ракав, crewneck, "светскиот мир" писма, печати, полна боја, лабава одговара, секојдневен pullover sweatshirt блузи, совршен подароци за мало бебе девојки или момчиња.Големина - 5 Големини препорачува век : 6-12 месеци, 1-2 години 2-3 години 3-4 години, 4-5 години, Едноставен, но мода за двете девојчиња и момчиња.Прилики - Совршен за повик за секојдневно носење, училиште, sprotwear, фотографија, роденденски подароци, Божиќ подароци, одмор, лесно да се совпаѓаат со грб, јакни, панталони, фармерки, здолниште и сл.Вклучувајќи - 1x Солидна Букви Печати Sweatshirt Блузи, Машина за миење или рака мие со ладна вода, не кајгана.

За стоката

Слична стока во категоријата