0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CHZE-JIIEE Sgjw-lajitong Кујна Отпад Кантите Уникатен Мини Мали корпата за Ѓубре Мулти-Функција на Домаќинство Тресат Капак Тип Отпад Корпа за Десктоп (Боја : A)

CHZE-JIIEE Sgjw-lajitong Кујна Отпад Кантите Уникатен Мини Мали корпата за Ѓубре Мулти-Функција на Домаќинство

DEN 2150.40
Това е достапна

Износот

❥Чисти изглед,Ѓубре може да се уредно видови вашиот ѓубре и рециклирање во еден удобен, простор-ефикасна простор ,Нога педалата даде ѓубре може да hands-free отворање. ▼Едноставен, стилски и убави. ▼Тоа може да биде ставен на десктоп да ви помогне да ги чувате лушпите, хартија за белешки и други остатоци, така што вашиот десктоп е чиста и уредна. ▼Еколошки PP материјал, без мирис, висока цврстина, силни анти-стареењето способност, долгата употреба на времето. ▼На тресат капак дизајн не заземаат простор во внатрешноста на корпата за ѓубре, и спречува губење мирис од кои се испуштаат.Опис : Материјал : PPColor : Како на сликата show Size : висина 20 x дијаметар 13cm Quantity : 1 x корпата за ѓубре.

За стоката

Слична стока во категоријата