0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Guoshang Цртан Филм Шема Мрежа Крпа,Мека Бања Туш Крпи Обвива Старечки Ќебе,Синиот Кит

Guoshang Цртан Филм Шема Мрежа Крпа,Мека Бања Туш Крпи Обвива Старечки Ќебе,Синиот Кит

DEN 250.56
Това е достапна

Износот

Како ќебе за оние кои долго патување или дури и како игра-мат, кога сте надвор.Можете исто така да го користите овој муслин памучна крпа како бебе плажа крпа, или дури и како ќебе или облека да се задржи вашето бебе топло.Брзината на апсорпција на вода е побрзо отколку традиционалните бебе бања крпи.Не флуоресцентни агент, без хемиски состојки, сосема безбеден за вашите малку еден.Се обезбеди удобност и безбедно квалитетот на вашиот малку што го заслужува.Материја : Steel Type : Roller Quantity : 1 Pc Size : Должина и ширина 6.50 * 2.36 inch Lightweight и confortable дрвена рачка прави да се направи на кожа резба лесно.

За стоката

Слична стока во категоријата