0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
E-HOUPRO Ткаени Круг на Растенијата Кошница - Памук Јаже Организирање на Кошеви во дневната Соба Ткаени Крпа Кошница Спална соба за Складирање Bakset за Деца Агол,Светло С

E-HOUPRO Ткаени Круг на Растенијата Кошница - Памук Јаже Организирање на Кошеви во дневната Соба Ткаени Крпа Кошница

DEN 359.04
Това е достапна

Износот

Посебен Облик Дизајн : фабриката кошница големина на врвот дијаметар е 9 инчи, кој многу се вклопува цвеќиња тенџере од 8" до 9" во дијаметар.На рачки на двете страни да може лесно да се движи тенџере.Растенијата кошница обликувани како сфера може да собере доволно работите од повеќето кошница на иста големина.Природни Памучен Материјал : Нашата плетени кошници се направени од 100% природни памук, па тие се целосно безбедни за малку усни и раце.Без токсични хемикалии или состојки!Плус,вие нема да најдете ниту еден faux кожа насекаде што би можеле да бидат штетни за вашиот малку еден или вашето домашно милениче.Ткаени Растенијата Кошница : да се Користат како фабрика тенџере маска за да ги красат potted куќа колонист, се подобрат вашите омилени растенија,додава модерна талент за дома, канцеларии,хотели.Растенијата кошница обликувани како сфера ќе се поклопува и со разни растенија, голем дрво или мали колонист.Добар подарок идеи за Housewarming, Божиќ, денот на Благодарноста или подарок.Мали Складирање Кошница : Можете да го користите како мала декоративна корпа за бебе и расадник, складирање кошница употреба на продавница за играчки, пелена, дома материјали, широко се користи на биро, полица, tabletop во дневната соба.И еден пар на рачки на врвот на двете страни се лесно да се движат, погодно за секојдневна употреба.Машина за Миење : Само да се стави во машина за перење која ќе не гребење на површината, ќе добие нов еден по перење.Можеби некои набори откако ќе ја отворите кошница бидејќи на превозот укината, Железо ќе ги отстрани ефикасно.

За стоката

Слична стока во категоријата