0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Samsung Галакси S20 FE G780F, Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција), 256GB, Лаванда - GSM Отклучен

Samsung Галакси S20 FE G780F, Меѓународна Верзија (Не НИ Гаранција), 256GB, Лаванда - GSM Отклучен

DEN 14399.76
Това е достапна

Износот

Отклучен мобилни телефони се компатибилни со GSM превозникот како AT&T и T-Mobile, но НЕ се компатибилни со CDMA превозници, како што се Verizon, Спринт и Крикет.Ве молиме да проверите дали вашиот GSM мобилната превозникот поддржува бендови за овој модел пред купување, LTE може да не биде достапна во сите области.Овој уред не може да вклучуваат НАС гаранција како некои производители не чест гаранции за меѓународни предмети.Уредот може да се дојде со странски полначот меѓутоа, продавачот ќе обезбеди НАС патување штекер одделно.Дисплеј : 6.5 инчи Супер AMOLED капацитивен екран на допир w/ Corning Горила Стакло 3, Resoultion : 1080 x 2400 пиксели.

За стоката

Слична стока во категоријата