0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Преку Природни Масла Слободни Перика Сјај 4 Мл

Преку Природни Масла Слободни Перика Сјај 4 Мл

DEN 229.20
Това е достапна

Износот

4 мл шише.ПРЕКУ Природни Масла Слободни Перика Сјај Спреј збогатен со витамин Е и маслиново екстракти, обезбедува врвен сјај на сува & досадна човековите & синтетички ја штити косата од УВ зраци.Содржи уникатна комбинација на состојки дизајнирани да даваат сјај, но без масла за перики, ткае и екстензии.Овој спреј продира лесно и брзо без да остават мрсна се чувствуваат и мрсна изглед.

За стоката

Слична стока во категоријата