0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деца Бебе Девојка Памук, Лен Шорцеви Постави Кратко Sleeve Т Кошули Врвот Drawstring Шорцеви Панталони 2 парчиња Облека Летна Облека

Деца Бебе Девојка Памук, Лен Шорцеви Постави Кратко Sleeve Т Кошули Врвот Drawstring Шорцеви Панталони 2 парчиња

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Лен,Памук.Деца Бебе Девојка Облека Памук, Лен Тимови Кратко Sleeve Блузи Шорцеви Панталони Бебе Девојка Лето Тимови Во Собата.Материјал : Чист памук, лен ткаенини за младата деца детска облека.Многу меки и дише да се носат во текот на летото, кожата пријателски за бебето.Најдобриот подарок за вашите малку еден.Симпатична Бебе Облека Колекции : Краток ракав цврст врвот во различни бои, појавување со еластична кратки панталони, 2 парчиња симпатична летна облека се постави за унисекс бебе.Повод : случајни, викенд активности, подарок за бебето, семеен собир, playwear, фотографија итн.Возраст : Погоден за 6 M-4 T деца.Одговара за пролет,лето и есен.Дише и удобно.Уникатна и привлечна.Вашето бебе ќе добиете многу комплименти.Бебе Момче Девојче без Ракави Памук, Лен Резервоарот Врвот Drawstring Шорцеви Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека во Собата.Бои : Жолта, Бела, Зелена , Кафена.Големина : 6-12 Months / 12-18 Месеци /18-24 Месеци /2-3 T/3-4 T.Бебе Момче Девојка Краток Ракав Памук, Лен Резервоарот Врвот Drawstring Шорцеви Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека во Собата.Бои : Жолта, Бела, Розова , Виолетова, Светло Виолетова.Големина : 6-12 Months / 12-18 Месеци /18-24 Месеци /2-3 T/3-4 T.Бебе Момче Девојче без Ракави Памук, Лен Резервоарот Врвот Шорцеви Harem Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека во Собата.Бои : Жолта, Бела, Розова , Зелена, Сина.Големина : 6-12 Months / 1-2 T/2-3 T/3-4 T/4-5 T.

За стоката

Слична стока во категоријата