0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Focussexy Целосна Главата Клип во Косата Екстензии 12PCS Кадрава Брановидна Права Коса Екстензии Клип во Косата Двојно Weft Клипови

Focussexy Целосна Главата Клип во Косата Екстензии 12PCS Кадрава Брановидна Права Коса Екстензии Клип во Косата

DEN 71.76
Това е достапна

Износот

Природен Изглед - Ова Коса Екстензија изгледа реално како свој коса, ви дава подолго, повеќе волумен, повеќе убави коса.Нејзините лабава бран текстура е дизајниран да се вклопуваат природно со вашата коса.Лесно да се Носат - директно клип во собата ќе може да го промени вашиот изглед, без трошење на повеќе пари и време во Салон.Ќе имаат целосна контрола над каде ваши екстензии се става да се создаде изгледот што го сакате.Лесно да се Мијат & се Грижи, Само треба малку благ шампон и косата балсам потоа се мие со млака вода, а потоа поставете го на рамна крпа и нека се исуши природно, ние не препорачуваме удар сува тоа, навивам тоа, боја, тоа или го носите кога се спие.Долготрајни & Удобно - Овој Клип во Косата Екстензии Наместете се удобно користење на мали силиконски поддржан клипови на видео клипот во екстензии.DIY Вашата Фризура - Клипот во Косата Екстензии е мека и може да биде завиткан како свој коса.И вие може да решите како многу парчиња да се носат.Ако косата екстензии е долго за вас, може да се сече со ножици. 12 PCS 22 Clips на Синтетички Влакна Екстензии Детали : 2 x 7.5" ширина со 3 клипови 2 x 5.5" width со 2 клипови 4 x 3.5" width со 2 клипови 4 x 1.5" width со 1 клипови Нето Тежат : 140g Стил : Кадрава коса екстензија & Права коса екстензија Должина : 22 инчи Кадрава hairpiece, 24 инчи Директно hairpiece Боја : 11 бои да се избере Носи Чекори 1.Поделба и вратоврска мал дел од косата на вашата коса. 2.Отворете клипови со благо триење на двете страни од нив на кадрава коса екстензии. 3.Поправи клипови околу вашиот апарат. 4.Чешел поделени коса за да се покријат косата екстензии.

За стоката

Слична стока во категоријата