0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WERTYU Замена Огледало Капа Страна Rearview Огледало Покритие Одговара за Ford Избега Ecosport 2013 Вратата Rearview Огледало Маска

WERTYU Замена Огледало Капа Страна Rearview Огледало Покритие Одговара за Ford Избега Ecosport 2013 Вратата Rearview

DEN 960.00
Това е достапна

Износот

Автомобилот rearview огледало покрие капи е направен од премиум материјал, кои се цврсти и издржливи.елегантен изглед, судир отпорни и не е лесно да бледнее.На заштитна капа за да може ефективно да се заштити вашиот ретровизорот од нула, дамка и други оштетувања.Доаѓа како еден пар, им овозможува на замена на вашиот лево и право страна огледало покрива.Директна замена за носење или скршено огледало опфаќа, лесно да се инсталира цврсто, не е лесно да падне.Fitment : Одговара За Ford Избега Ecosport 2013 Features : 1. Функција : Создадете нова икона изглед, одржување на возилото телото стабилност.2. Инсталација : Целосна замена на гром на, совршен fitment, нема промена.Спецификации : 1. Боја : Black2. Материјал : Јаглероден fiber3. Обработка : 3 D дизајн, ЦПУ калапи, тест инсталација на вистински автомобили, fitment 100% guaranteed4. Површина по завршувањето : Јасно 3 X3 twill ткаат јаглерод, сјајна surface5. Пакување : Multilayer заштитени извоз картон, shockproof & crashpro.елегантен изглед, судир отпорни и не е лесно да бледнее.Своите стилски дизајн е совршена декорација за вашиот car This страна крило огледало капа може да го разубават вашиот автомобил и да се направи уникатен и stylish Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За стоката

Слична стока во категоријата