0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wagg'mmms Куче Бисквити Со црниот Дроб 400 g (Пакување од 5)

Wagg'mmms Куче Бисквити Со црниот Дроб 400 g (Пакување од 5)

DEN 155.76
Това е достапна

Износот

Крцкава, вкусна, коска во облик на бисквит третира без вештачки бои на вкусови.Без додаден шеќер.Со додадени витамини а & е да им помогне на поддршка на здрав имунолошки систем.Со додадени квасец да им помогне на поддршка на здрава варењето на храната.Корисна големина, идеален за преземање на walkies.Wagg се семеен бизнис и се грижат за животните од 1923 година. Со седиште во Thirsk, Северна Јоркшир, нашата цел секогаш е да се произведуваат највисок квалитет куче храна & третира со користење на најдобрите состојки (локално извори каде што тоа е можно) во најдобра можна цена.Постојано истражување и години искуство имаат дозволено Wagg да остане во првите редови на исхрана на животните.Иновативни исхрана во комбинација со вистинската вредност се белег на сите Wagg производи.Ние имаме развиено голем број на куче третира да им помогне го задржи вашето куче здрава од носот да опашка.

За стоката

Слична стока во категоријата