0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bang & Olufsen Beoplay H4 Безжични Слушалки - Голи Сива

Bang & Olufsen Beoplay H4 Безжични Слушалки - Голи Сива

DEN 5999.76
Това е достапна

Износот

Без жици спроведен.Во кутија : beoplay H4 слушалки, Аудио кабел, USB кабел и quick start водич.На headband на овие над-слушалки на уво е направена со мека Lambskin Кожа за longwearing удобност, Како што се outsides на меморија-пена исполнет уво чаши.До 19 часа на батеријата со Bluetooth.Музиката е социјалната, но приклучок за слушалки за слушање искуство може да биде многу лични.Уво првенство дискови на печат, полиран, и елоксирани алуминиумски ехо на чисти изглед, додека кабли се спакувани во плетенка текстил и лево делумно видливи помеѓу лизгачот и headband, додавање на колкот и издржлив дизајн на допир.

За стоката

Слична стока во категоријата