0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Firecrest ND 4x4 Неутрален Густина Мека Работ Дипломирал Филтер 1.5 (5 Запира) за видео, емитување и кино продукција, компатибилен со сите 4x4 matte кутии

Firecrest ND 4x4 Неутрален Густина Мека Работ Дипломирал Филтер 1.5 (5 Запира) за видео, емитување и кино продукција,

DEN 8551.92
Това е достапна

Износот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Firecrest технологија е неутрален низ целиот спектар, вклучувајќи УВ, видливи и инфра црвени. 4"x4" IRND неутрален густина мека работ филтер ги намалува светлината од 5 F-запира во горната половина на филтерот.Hyper-неутрални Firecrest слој е во сендвич во рамките на филтер, обезбедување заштита од гребење и оштетување. 4mm дебели филтер направен во велика БРИТАНИЈА користење Schott Superwite стакло, најдобрите оптичко стакло се достапни.Компатибилен со сите 4x4" matte кутии.Firecrest ND 4x4 Неутрален Густина Мека Работ Дипломирал Филтер 1.5 (5 Запира) за видео, емитување и кино продукција, компатибилен со сите 4x4" matte кутии.

За стоката

Слична стока во категоријата