0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cuticle Тример Поставите Cuticle Clippers Помине Почиста Поставите Ingrown Ноктот Датотека Ноктот Совети Clipper со Педикир Маникир Алатки за 3 Компјутери

Cuticle Тример Поставите Cuticle Clippers Помине Почиста Поставите Ingrown Ноктот Датотека Ноктот Совети Clipper

DEN 250.32
Това е достапна

Износот

Неверојатни бои : Cuticle Смена Комплет усвојува electroplating технологија да се направи на неговата површина шарени и светли.Против пролизгување дизајн : На Cuticle Тласкач има некој против пролизгување дизајн на контрола, која не се лизга за време на употреба и нема да му наштети на кожата.Лесна : Ноктите Clippers Сет е лесен во тежина, и тежи само 75g, па тоа нема да предизвика губење на оптоварување на зглобовите.Чиста трим : На парче Cuticle Тример Собата е цврсто затворен, и мртвите кожата е исечените повеќе чисто. 3 Pcs : пакетот на Ноктите Почиста Сет вклучува 1pc cuticle тример и 2 парчиња cuticle тласкач, и може да ги задоволи своите основни потреби.Опис : Можете да го намали вашиот лажни ноктите лесно со нашите посочи работ clipper, тоа е удобно да се одржи и да работат, Cuticle Тример во Собата може да се примени за на доградба на акрилни лажни нокти, вештачки нокти совети, лажни нокти, и така натаму.Тоа може да се случи со вас, погоден за туристички или деловни патувања.Карактеристики : Cuticle Тример Set-Боја : Како што е прикажано.-Големина : Пакет големина : 15x6.5cm/5.91x2.56 инч.-Тежина : 75g Package Including3 * Cuticle Тример Среќен Шопинг.

За стоката

Слична стока во категоријата